Hotel Lidia , Darłowo
27 Lis 21
28 Lis 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe
Bal sylwestrowy 2021

Bal sylwestrowy 2021

22 Lis 2021
Jak spędzicie najgorętszą noc w roku? My proponujemy Wam bal z prawdziwego zdarzenia. Z całonocnym bufetem, z DJem i open barem!   

Początek zabawy sylwestrowej w Hotelu Lidia zaplanowano na godzinę 20:00. Na Gości czekać będą całonocny bufet przekąsek i deserów, ale także uroczysta kolacja i open bar (napoje bezalkoholowe zimne, soki, soki, napoje bezalkoholowe gorące - kawa i herbata, wódka czysta, whisky, wino białe i czerwone). 

Goście będą mieli też szansę wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do wygrania będą m.in. pobyt weekendowy w jednym z hoteli z Grupy hotele Nadmorskie, zabiegi SPA i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Na Bal zapraszamy osoby pełnoletnie. Z kolei dla młodszych (dzieci powyżej 3 lat) organizujemy Minibal Sylwestrowy. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę animatora od 19:00 do 2:00. Przed zabawą czekać na nie będzie ciepły posiłek, a w trakcie poczęstunek. Dla mniej wytrwałych przygotowana będzie również strefa snu i relaksu. 

Bądźcie z nami 31 grudnia. Z nami najlepiej przywitacie Nowy Rok! 

Cena: 450 zł/os. *

Przedsprzedaż do 10 grudnia 2021 r. - cena 430 zł / os.

Rezerwuj tutaj >>>>

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz! Chętnie odpowiemy!

hotel@hotel-lidia.pl​

tel: +48 (94)  314 30 39

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij