Hotel Lidia , Darłowo
27 Lis 21
28 Lis 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Hotel z atrakcjami

Hotel nad morzem z atrakcjami dla dzieci

Kompleks wodny

Sauny & Łaźnia Parowa

Goście hotelowi w naszym hotelu  mogą korzystać za dobrodziejstw saun oraz łaźni parowej. Sauna rozgrzeje, pobudzi układ odpornościowy, pomoże usunąć toksyny z organizmu. Sauna sprzyja regeneracji mięśni, ogólnemu odprężeniu oraz bardzo dobrze służy cerze ludzkiej, dzięki oczyszczeniu por skóra nabiera zdrowego kolorytu oraz odzyskuje młodość. Zalecamy 2 seanse  w saunie po 10 minut w ciągu 60 minut.

 

 

Jacuzzi

Dobrodziejstwo jacuzzi to przede wszystkim obniżony poziom stresu. Oderwanie się od codziennych utrapień psychicznych. Hydromasaż uwalnia endorfiny - hormony szczęścia. 

Kręgielnia

Do Kręgielnii Hotelu Lidia zapraszamy na dwutorowy tor bowlingowy, do rozegrania partii brydża lub spróbowania swoich sił przy stole bilardowym.

Profesjonalni barmani serwują wyszukane i niepowtarzalne trunki… aby dopełnić dnia pełnego wrażeń.

Cennik:

 • Kręgle - 60zł/godz. 
 • Bilard - 30zł/godz.

 

Grota solna

Zapraszamy do miejsca, które pozwala odzyskać wewnętrzną harmonię.

Seans w grocie solnej sprawi, że znajdą się Państwo w morskim mikroklimacie. Będzie to przyjemny relaks połączony z wałaściwościami leczniczymi.

Sala Fitness

Od 1.09.2018 r. do 21.06.2019 r. sala fitness czynna  do godz. 8:00 i od godz. 16:00 od poniedziałku do piątku. W weekend sala fitnes może być niedostępna w godzinach popołudniowych.

Wycieczki rowerowe

Dla osób, które chcą aktywnie zwiedzać okolice Darłówka oraz dla tych, którzy wczasy nad morzem z dzieckiem lub pupilem chcą uatrakcyjnić, proponujemy rowery hotelowe.

Malownicza trasa rowerowa z Darłowa przez Dąbki do Dąbkowic przebiega wśród lasu nadmorskiego i wzdłuż brzegu jeziora Bukowo.

Cennik:

 • do 2 godz. - 20zł/rower
 • cały dzień - 50zł/rower

Wycieczki w morze

Wczasy rodzinne nad morzem z dzieckiem - Połowy Dorsza

Dziś Darłowo i jego okolice nazywane są wędkarską mekką. Z portu morskiego codziennie startuje od kilku do kilkunastu statków z wędkarzami, którzy pragną zmierzyć się z królem Bałtyku - dorszem.

Rejsy wędkarskie to znakomita przygoda zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

Wędkarzy nie przepadających za morską bryzą zapraszamy na połowy w wodach dwóch „łososiowych” darłowskich rzek - Wieprzy i Grabowej, a także w pozostałych okolicznych jeziorach.

Darłowska flotylla statków wycieczkowych stylizowanych na łódź wikingów i historyczne galeony, zaprasza całe rodziny wraz z dziećmi na przyjemne i bezpieczne rejsy po morzu, w pobliżu portu.

 1. Wycieczki w morze na połów dorszy
 2. Wycieczki turystyczne statkiem w morze, które organizuje Żegluga Przybrzeżna w Darłowie
 3. Wycieczki na Bornholm - odbywają się z Pasażerskiego Terminalu Odpraw Granicznych w porcie w Zachodnim Darłówku

Szlaki turystyczne

Wycieczki piesze i rowerowe

 • Koszaliński Szlak Nadmorski stanowi odcinek międzynarodowego szlaku E-9 prowadzącego z Brestu (Francja) do Braniewa. Rozciąga się wzdłuż Bałtyku przez nadmorskie kąpieliska od Dźwirzyna do Wicia (102 km). Przez gminę przebiega odcinek o długości około 30 km od Dąbkowic przez Dąbki, Bobolin, Żukowo Morskie, Darłówko do Wicia.
 • Szlak Rezerwatów ma długość 71,5 km. Swój początek bierze w Darłówku, a kończy w Polanowie. Na trasie rezerwatu znajdziecie Państwo pomniki przyrody, zamki w Darłowie i Kręgu. Przez gminę przebiega odcinek około 15 km od Darłówka przez Darłowo, Zakrzewo Dolne, Zielnowo i Kowalewice.
 • Szlak Wiatraków  ma długość 13 km. Rozpoczyna się w Darłowie, w Zamku Książąt Pomorskich, następnie biegnie przez Cisowo, wzdłuż południowego brzegu jeziora Kopań. Kończy się w miejscowości Wicie, łącząc się z czerwonym Szlakiem Nadmorskim. Tak można spędzić wczasy nad morzem z dzieckiem – oglądając liczne zabytki, podziwiając widoki na panoramę nadmorską, a także ciesząc się widokiem największego w Polsce parku elektrowni wiatrowych.
 • Szlak Zabytków Średniowiecza ma długość 104 km. Polecany dla tych którzy spędzają wczasy rodzinne nad morzem, a szczególnie dla rowerzystów i turystów zmotoryzowanych. Szlak ten rozciąga się przez następujące miejscowości - Darłowo, Dąbki, Dobiesław, Jeżyce, Słowino, Boleszewo, Krupy, Stary Jarosław, Kowalewice, Barzowice, Cisowo, Dąbki. Na trasie odnajdziecie Państwo Zamek Książąt Pomorskich, średniowieczne kościoły, grodziska i zabytki budownictwa wiejskiego.

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
27 Lis 21
28 Lis 21
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij