Hotel Lidia , Darłowo
26 Paź 20
27 Paź 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Kontakt

Hotel Lidia****

Hotel Lidia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Dorszowa 3, 76-153 Darłowo
NIP: 499 -064-83-62
GPS: 54N26'16" 16E22'35"

Dział rezerwacji indywidualnej

Tel. +48 94 314 30 39 
Tel. kom. +48 665 195 177
Fax: +48 94 314 43 33
E-mail: hotel@hotel-lidia.pl

 

Przelewy krajowe
ALIOR BANK S.A.:

04 2490 0005 0000 4520 4447 6969

Przelewy zagraniczne
ALIOR BANK S.A.: 

IBAN: PL 22 2490 0005 0000 4600 5014 2434 

SWIFT-Code: ALBPPLPW

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zespół hotelu

Lidia
Rezerwacja indywidualna i konferencyjna

Urszula Uss

Specjalista ds. sprzedaży indywidualnej tel: +48 94 314 30 39 lub + 48 665 195 177 urszula.uss@hotel-lidia.pl
Małgorzata Radko

Małgorzata Radko

Manager ds. sprzedaży indywidualnej i konferencyjnej tel: +48 94 314 30 39 kom.+48 697 050 811 mradko@hotel-lidia.pl
Recepcja
RECEPCJA HOTELU

RECEPCJA HOTELU

Czynna 24h tel: + 48 94 314 30 38 hotel@hotel-lidia.pl
Gastronomia
Artur Skwira

Artur Skwira

Zastępca dyrektora Hotelu ds. gastronomii tel: kom. +48 603 130 677 artur.skwira@hotel-lidia.pl
Robert Hornicki

Robert Hornicki

Szef kuchni tel: kom. +48 667 058 022 robert.hornicki@hotel-lidia.pl
SPA
Zespół hotelu
Magdalena Sołtysiuk

Magdalena Sołtysiuk

Manager ds. sprzedaży na rynkach zagranicznych tel: +48 94 314 30 38 tel. kom. +48 665 182 077 magdalena.soltysiuk@hotel-lidia.pl
Joanna Kowalik

Joanna Kowalik

Dyrektor sprzedaży i marketingu tel: +48 605 183 477 joanna.kowalik@hotel-lidia.pl
Małgorzata Świątek

Małgorzata Świątek

Manager ds. housekeepingu tel: kom. +48 601 764 023 malgorzata.swiatek@hotel-lidia.pl

Przemysław Biechowiak

Dyrektor Hotelu przemyslaw.biechowiak@hotel-lidia.pl

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
26 Paź 20
27 Paź 20
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij