Hotel Lidia , Darłowo
23 Paź 21
24 Paź 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Kontakt

Hotel Lidia****

Hotel Lidia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Dorszowa 3, 76-153 Darłowo
NIP: 499-064-83-62
GPS: 54N26'16" 16E22'35"

Dział rezerwacji indywidualnej:

Tel. +48 94 314 30 39 
Tel. kom. +48 665 195 177
Fax: +48 94 314 43 33
E-mail: hotel@hotel-lidia.pl

Przelewy krajowe:

PLN MBANK 32 1140 2118 0000 3669 4300 1001

Przelewy zagraniczne:

IBAN PL05 1140 2118 0000 3669 4300 1002

BIC BREXPLPWMBK

 

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zespół hotelu

Lidia
Rezerwacja indywidualna i konferencyjna

Urszula Uss

Manager ds. sprzedaży indywidualnej i konferencyjnej tel: +48 94 314 30 39 lub + 48 665 195 177 urszula.uss@hotel-lidia.pl
Małgorzata Radko

Małgorzata Radko

Manager ds. sprzedaży indywidualnej i konferencyjnej tel: +48 94 314 30 39 kom.+ 48 665 195 177 mradko@hotel-lidia.pl
Recepcja
Gastronomia
Robert Hornicki

Robert Hornicki

Szef kuchni tel: kom. +48 667 058 022 robert.hornicki@hotel-lidia.pl
SPA
Zespół hotelu
Magdalena Sołtysiuk

Magdalena Sołtysiuk

Manager ds. sprzedaży na rynkach zagranicznych tel: +48 94 314 30 38 tel. kom. +48 665 182 077 magdalena.soltysiuk@hotel-lidia.pl
Joanna Kowalik

Joanna Kowalik

Dyrektor sprzedaży i marketingu tel: +48 605 183 477 joanna.kowalik@hotel-lidia.pl

Katarzyna Kurowska

Manager ds. housekeepingu tel: kom. +48 601 764 023 katarzyna.kurowska@hotel-lidia.pl

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
23 Paź 21
24 Paź 21
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij