Hotel Lidia , Darłowo
17 Kwi 21
18 Kwi 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

PRACA W HOTELU LIDIA

POZNAJ OFERTY PRACY W GRUPIE HOTELE NADMORSKIE

DO HOTELU LIDIA POSZUKUJEMY:

Kierownik Housekeeping'u Hotelu Lidia

Hotel Lidia Spa ** **& Wellness w Darłowie zatrudni Koordynatora (kierownika) Działu Służby Pięter.

Poszukujemy osobę z doświadczeniem w pracy w obszarze utrzymania czystości w hotelu oraz w nadzorze nad pokojowymi. Osoba będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy działu.

Dołącz do zespołu czterogwiazdkowego hotelu. Poszukujemy człowieka z nieodłączną pogodą ducha i chęcią do pracy.

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

O więcej informacji zapytaj bezpośrednio pod numerem telefonu 609-800-423.

Istnieje możliwość zakwaterowania.

Kelnera / barmana zatrudni Restauracja Hotelu Lidia w Darłowie

Do zadań kelnera/ barmana będzie należeć:

  • kompleksowa obsługa gości restauracji i lobby-baru,
  • współpraca z kucharzami, recepcją,
  • dbałość o pozytywny wizerunek obiektu,
  • zapewnienie wysokiej jakości usług,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • ważna książeczka do celów sanitarnych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę pełną,
  • możliwość zakwaterowania'
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt kom: 609-800-423

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pokojowa

Zapraszamy do pracy pokojowe.

Dołącz do zespołu czterogwiazdkowego Hotelu Lidia w Darłowie.

Zakres obowiązków:

  • dbałość o czystość i porządek,
  • sprzątanie pokoi hotelowych i części ogólnodostępnych,
  • współpraca z innymi działami,
  • pomoc gościom hotelowym.

Wymagania:

  • komunikatywność i dokładność,
  • miła aparycja, uczciwość,
  • pracowitość.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Zapewnimy stalą pracę.

O więcej informacji zapytaj bezpośrednio pod numerem telefonu 609 800 423.

Manager techniczny

Do zadań Kierownika ds. technicznych będzie należało:

nadzór nad stanem technicznym hotelu wraz ze SPA i restauracją,

tworzenie i realizacja harmonogramów w zakresie technicznego utrzymania obiektów,

prowadzenie okresowych napraw i przeglądów obiektów,

udział w kontrolach i przeglądach wykonywanych przez nadzór i podmioty zewnę

rozwiązywanie kwestii technicznych dotyczących awarii i usuwania usterek w hotelu,

kierowanie zespołem, przydzielanie zadań i rozliczanie zespołu z ich wykonania,

nadzór nad jakością wykonywanych robót i usług

opracowanie procedur konserwacji oraz przeglądów urządzeń,

współpraca z serwisami,

nadzór nad częściami i materiałami eksploatacyjnymi.

Od kandydata oczekujemy:

minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze wykonawstwa i/lub obsługi technicznej obiektów, w tym 1 rok w kierowaniu zespołem,

dobrej organizacja czasu pracy i komunikatywności, sumienności,

znajomości funkcjonowania instalacji w budynkach,

zmysłu i wykształcenia technicznego (np. elektryczne, sanitarne, mechaniczne, budowlane),

umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów,

umiejętności pracy pod presją czasu,

posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

umowa o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

samodzielne stanowisko kierownicze,

pracę w miłym i zgranym zespole,

niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli jesteście zainteresowani, wyślijcie swoje CV na adres: rekrutacja@hotel-lidia.pl

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
17 Kwi 21
18 Kwi 21