Hotel Lidia , Darłowo
20 Cze 21
21 Cze 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

PRACA W HOTELU LIDIA

POZNAJ OFERTY PRACY W GRUPIE HOTELE NADMORSKIE

DO HOTELU LIDIA POSZUKUJEMY:

Kierownik Housekeeping'u Hotelu Lidia

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY

Jeśli jesteście zainteresowani, wyślijcie swoje CV na adres: rekrutacja@hotel-lidia.pl

Manager techniczny

Manager Bursztynowego Spa

Kelnera / barmana zatrudni Restauracja Hotelu Lidia w Darłowie

Do zadań kelnera/ barmana będzie należeć:

  • kompleksowa obsługa gości restauracji i lobby-baru,
  • współpraca z kucharzami, recepcją,
  • dbałość o pozytywny wizerunek obiektu,
  • zapewnienie wysokiej jakości usług,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • ważna książeczka do celów sanitarnych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę pełną,
  • możliwość zakwaterowania'
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt kom: 609-800-423

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pokojowa

Zapraszamy do pracy pokojowe.

Dołącz do zespołu czterogwiazdkowego Hotelu Lidia w Darłowie.

Zakres obowiązków:

  • dbałość o czystość i porządek,
  • sprzątanie pokoi hotelowych i części ogólnodostępnych,
  • współpraca z innymi działami,
  • pomoc gościom hotelowym.

Wymagania:

  • komunikatywność i dokładność,
  • miła aparycja, uczciwość,
  • pracowitość.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Zapewnimy stalą pracę.

O więcej informacji zapytaj bezpośrednio pod numerem telefonu 609 800 423.

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
20 Cze 21
21 Cze 21