Hotel Lidia , Darłowo
03 Gru 22
04 Gru 22
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Hotel dla dzieci

Hotel rodzinny nad morzem blisko plaży

Ulubiony Hotel dla rodzin z dziećmi

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które umilą pobyt i wakacje w hotelu nad morzem. Radość dzieci widoczna na twarzach oraz wypoczęci rodzice w połączeniu z profesjonalną obsługą hotelowego personelu tworzą niezapomniany urok naszego hotelu nad morzem.

Moc atrakcji dla dzieci

Hotel jest przygotowany z atrakcjami wewnątrz na wszystkie kaprysy pogodowe, a podczas pięknych i słonecznych dni są place zabaw na zewnąrz i... morze zaledwie 150 metrów od hotelu, gdzie można bez problemu dotrzeć z wózkiem.

Zobacz wszystkie atrakcje

Dla najmłodszych

Każde dziecko przebywające w hotelu otoczone jest szczególną troską. Organizacja zajęć dla dzieci to dla nas czysta przyjemność, która umożliwi rodzicom pełen odpoczynek i relaks nad morzem podczas korzystania z profesjonalnie przygotowanych zabiegów SPA, sali fitness lub zajęć Nordic Walking prowadzonych pod okiem instruktora.

 

Hotel przyjazny rodzinie

Zakończyła się kolejna edycja akcji "Hotel Przyjazny Rodzinie". Długo oczekiwany finał przyniósł oceny za spełnione kryteria opisane w specjalnych kwestionariuszach. Prace hoteli ocenione zostały ilością przyznanych słoneczek oznaczonych na Certyfikatach Hotel Przyjazny Rodzinie. Hotel Lidia SPA & Wellness otrzymał Certyfikat z maksymalną ilością - pięć słoneczek.

Największe wyróżnienie

Ponadto Hotel Lidia SPA & Welness został nagrodzony wyróżnieniem w kategorii "Najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny".

Zobacz wszystkie udogodnienia

newsletter