Hotel Lidia , Darłowo
21 Sty 22
22 Sty 22
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Hotel nad morzem

Blisko piaszczystej plaży nad Bałtykiem

Hotel LIDIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa otrzymała dofinansowanie na realizajcę Projektu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Tytuł projektu: Projekt w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemi COVID-19.

Zasady promocji i oznakowania projektów - umowy podpisane od 1 stycznia  2018 roku - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Specjalnie

Dla Gości

W dwóch częściach hotelu **** i ** przygotowaliśmy rodzinne pokoje, które dzięki doskonałemu wyposażeniu i estetycznemu wystrojowi, pozwolą każdemu na relaks po dniu pełnym wrażeń.

Zorganizowanie u nas weekendu lub urlopu to także możliwość korzystania z licznych atrakcji, wśród których wyróżnić warto profesjonalny salon SPA z różnorodnymi zabiegami oraz usługami fryzjerskimi.

Proponujemy gościom wizytę na basenie, w saunie fińskiej, jacuzzi albo łaźni parowej, gdzie oddać można się wspaniałemu odprężeniu.

Bardzo bliskie położenie plaży sprawia, że Twój wypoczynek nad morzem będzie udany i pozwoli Ci nabrać sił przed powrotem do rzeczywistości.

Konferencje nad morzem

Wczasy rodzinne

Zapraszamy wszystkich na wakacje rodzinne nad morzem – przygotowaliśmy wspaniałą ofertę noclegową i pełną atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

Rodzice mogą oddawać się niezapomnianym chwilom w Bursztynowym SPA nad morzem, saunie czy na basenie, a najmłodsi korzystać z licznych zabaw, które zorganizowaliśmy. Ukoronowaniem wspaniałych chwil mogą być wspólne spacery na pobliską plażę albo zwiedzanie urokliwego Darłówka.

Zobacz atrakcje w okolicy

SPA

Pragniemy zapewnić Państwu relaks i zadbać o Waszą urodę. Polecamy skorzystać z pakietów SPA nad morzem, które wpłyną na regenerację skóry twarzy i ciała, pozwolą na odprężenie się po ciężkim dniu oraz nabranie nowych sił.

Oferujemy różnorodne zabiegi wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, a także zachęcamy do skorzystania z usług fryzjerskich. Uzupełnieniem wspaniałych chwil będzie wizyta w jacuzzi lub saunie.

Zobacz ofertę SPA

newsletter