Hotel Lidia , Darłowo
19 Wrz 21
20 Wrz 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Strefa WELLNESS

Bursztynowe Spa

Skorzystaj z szansy zadbania o swoją urodę oraz stan fizyczny i odwiedź nasz bursztynowy gabinet SPA & Wellness, w którym wykwalifikowani eksperci wspomogą Cię niezawodnymi zabiegami, a także masażami. Przedstawiamy rozbudowaną ofertę sposobów pielęgnacji twarzy i ciała, które wspomagane są przez profesjonalne kosmetyki marki Thalgo. Zabiegi są wykonywane przy wspaniałej atmosferze, na którą składają się nastrojowa muzyka oraz orientalne, zniewalające klimaty.

Zobacz zabiegi

Kompleks wodny

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kompleksu basenów w Hotelu Lidia. Do dyspozycji są dwa baseny rekreacyjne a także jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne oraz łaźnię parową. 

Poznaj Kompleks

Grota solna

Zapraszamy do miejsca, które pozwala odzyskać wewnętrzną harmonię. Seans w grocie solnej sprawi, że znajdą się Państwo w morskim mikroklimacie. Będzie to przyjemny relaks połączony z wałaściwościami leczniczymi.

Sala Fitness

Sala fitness czynna  do godz. 8:00 i od godz. 16:00 od poniedziałku do piątku. W weekend sala fitnes może być zarezerwowana w godzinach popołudniowych.

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
19 Wrz 21
20 Wrz 21
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij