Hotel Lidia , Darłowo
23 Mar 23
24 Mar 23
rezerwuj online
pakiety pobytowe
Bezpieczny urlop nad morzem

Bezpieczny urlop nad morzem

13 Cze 2020
Chcemy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej komfortowy.

Drodzy Goście, od pewnego czasu wszyscy musimy się zmierzyć z nowymi i bardziej restrykcyjnymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Bardzo cieszy nas, że już mogliśmy otworzyć nasze Hotele Nadmorskie.

Szerokie plaże, lasy sosnowe, nadmorskie parki, rekreacyjne ścieżki zdrowia czy ścieżki rowerowe, które znajdują się w pobliżu naszych hoteli - pozwolą Państwu spędzić urlop na uboczu, z dala od skupisk ludzi, korzystając z piękna przyrody jaka występuję w naszej szerokości geograficznej.

Ponadto jodktóry występuję w wysokim stężeniu w powietrzu odpowiada za prawidłową pracę układu nerwowego, mięśniowego i krwionośnego, wpływa pozytywnie na przemianę materii, wzrost i rozwój intelektualny. Dzięki aktywności fizycznej w takich warunkach wzmocnicie to, co jest teraz najważniejsze – czyli odporność organizmu na różnego rodzaju wirusy.

Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju. Duże powierzchnie naszych hoteli pozwalają na swobodne poruszanie się, dzięki czemu ograniczone są bezpośrednie kontakty z innymi Gośćmi.

Dokładamy starań abyście dobrze czuli się w naszym hotelu, dlatego:

- personel przestrzega zasad higieny i jest zaopatrzony w bezpośrednie środki ochrony

pokoje sprzątamy z jeszcze większą starannością wraz z dezynfekcją elementów wyposażenia, które wymagają użycia dłoni, takie jak: blat, kran, sedes, biurko, klamki, włączniki, sterowniki klimatyzacji, pilot do telewizora

płyny do dezynfekcji rąk są dostępne w wielu miejscach w Hotelach

części wspólne Hotelu (przyciski w windzie, klamki, lada recepcyjna itp.) są regularnie dezynfekowane

posiłki serwujemy w Reatauracji Łososiowej z zachowaniem wszelkich zaleceń,

sprzątanie odbywa się na Wasze życzeniepodczas nieobecności Gości w pokoju

 

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy Nadmorsko!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij