Hotel Lidia , Darłowo

Nasze zabiegi

Eye expert

120zł 20 min

Pielęgnacja skóry wokół oczu na miarę XXI wieku...Maska z kwasem hyaluronowym i kolagenem połączona z drenażem limfatycznym pod kosmicznymi „okularami”. Redukuje obrzęk i zasinienie wokół oczu. Błogi relaks w czasie seansu jest wartością dodaną.

35+ Hyaluronik Marine Treatment

300zł 50 min

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego, precyzyjnie wypełnia zmarszczki i wzmacnia skórę.

Couve Prestige

340zł 60 min

Ekskluzywna pielęgnacja anty – ageing. Widocznie hamuje procesy niszczenia kolagenu i elastyny. Osiągniemy efekt mniejszego podbródka, wypełnienia policzków, poprawy owalu twarzy i poziomu nawilżenia dzięki cudownym właściwościom królewskich winogron. Zabiegowi towarzyszy wyjątkowy, luksusowy zapach.

40+ Silicium Marine Treatment

330zł 50 min

Luksusowy zabieg poprawiający owal twarzy. Za sprawą masażu Derma-Stim i maski modelującej zapewnia natychmiastowy efekt liftingu.

40+ Thalgolift

350zł 60 min

Hormony algowe i intensywny masaż na mięśniach twarzy - Thalgolift gwarantują prawdziwy efekt liftingu bez skalpela.

Fala Radiowa

50zł 15 min

Innowacyjny, nieinwazyjny i delikatny zabieg na twarz wykonany za pomocą fal radiowych. Już po jednym zabiegu zauważymy naturalny efekt liftingu, wygładzenie, wzmocnienie i napięcie skóry, a także spłycenie zmarszczek i bruzd. 

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
23 Maj 19
24 Maj 19
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij