Hotel Lidia , Darłowo
26 Paź 20
27 Paź 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Poznaj nas

Specjalnie

Dla Gości

Przygotowaliśmy 119 pokoi i apartamentów, które dzięki doskonałemu wyposażeniu i estetycznemu wystrojowi, pozwolą każdemu na relaks po dniu pełnym wrażeń.

Zorganizowanie u nas weekendu lub urlopu to także możliwość korzystania z licznych atrakcji, wśród których wyróżnić warto profesjonalny salon SPA z różnorodnymi zabiegami oraz usługami fryzjerskimi.

Proponujemy gościom wizytę na basenie, w saunie fińskiej, jacuzzi albo łaźni parowej, gdzie oddać można się wspaniałemu odprężeniu.

Bardzo bliskie położenie plaży sprawia, że Twój wypoczynek nad morzem będzie udany i pozwoli Ci nabrać sił przed powrotem do rzeczywistości.

Konferencje

Klienci biznesowi mają możliwość skorzystania z pięciu doskonale wyposażonych sal, które są w stanie pomieścić dużą liczbę osób. Klimatyzowane i zaopatrzone w sprzęt multimedialny, będą doskonałymi miejscami na zorganizowanie konferencji lub szkolenia.

Zapewniamy fachową obsługę gości oraz polecamy im skorzystanie z naszych hotelowych noclegów i atrakcji, w postaci SPA, basenu czy sauny fińskiej.

Zobacz nasza ofertę biznesową

Wczasy rodzinne

Zapraszamy wszystkich na wakacje rodzinne nad morzem – przygotowaliśmy wspaniałą ofertę noclegową i pełną atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

Rodzice mogą oddawać się niezapomnianym chwilom w Bursztynowym SPA, saunie czy na basenie, a najmłodsi korzystać z licznych zabaw, które zorganizowaliśmy. Ukoronowaniem wspaniałych chwil mogą być wspólne spacery na pobliską plażę albo zwiedzanie urokliwego Darłówka.

Zobacz atrakcje w okolicy

SPA

Pragniemy zapewnić Państwu relaks i zadbać o Waszą urodę. Polecamy skorzystać z pakietów SPA nad morzem, które wpłyną na regenerację skóry twarzy i ciała, pozwolą na odprężenie się po ciężkim dniu oraz nabranie nowych sił.

Oferujemy różnorodne zabiegi wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, a także zachęcamy do skorzystania z usług fryzjerskich. Uzupełnieniem wspaniałych chwil będzie wizyta w jacuzzi lub saunie.

Zobacz ofertę SPA

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij