Zapisz
polski english deutsch
NEWSLETTER 24h+48 94 314 30 38
home 24h+48 94 314 30 38
backTop
Hotel Lidia SPA & Wellness

Instytut Thalgo oferuje szeroką gamę zabiegów Spa. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty kliknij w nazwę grupy zabiegów, którą jesteś zainteresowany:

>>>Pobierz nowy cennik w formacie PDF


W przypadku spóźnienia się na umówiony termin, czas zabiegu może zostać skrócony, jeśli spóźnienie miałoby wpływ na czas rozpoczęcia zabiegu innego Gościa. Bezkosztowe anulowanie zabiegu możliwe jest na 4 godziny przed umówionym terminem. W innym przypadku Gość zostanie obciążony 100% wartości zabiegu.

Od Gości, którzy nie mieszkają w hotelu, podczas rezerwacji pobierana jest zaliczka 50% wartości rezerwowanych zabiegów.

HOT CHOCOLATE

Czas trwania: 50 min.
Cena: 190 zł

masaż aromatyczną, ciepłą czekoladą zamkniętą w olejku to doskonała propozycja na chłodne jesienno-zimowe dni. Wydzielanie endorfin przywoła uczucie szczęścia i zadowolenia. Bogactwo energetycznych składników czekolady, mięty i masła Shea doskonale wypielęgnuje i wygładzi skórę w czasie, gdy aromatyczny zapach da przyjemne uczucie relaksu, odprężenia i poprawy samopoczucia.

MAGIC WHITE

Czas trwania: 30 min.
Cena: 170 zł

to kosmetyczne i nieinwazyjne wybielanie zębów do 8 odcieni!

Dodatek przygotowujący twarz do zabiegu:

Czas trwania: 15 min.
Cena: 50 zł

Clinical Detox, Kwasy, Fala radiowa

ELEKTRONICZNA DIAGNOZA SKÓRY SKINTEX

Czas trwania: 15 min.
Cena: 50 zł

przy zakupie zabiegu na twarz koszt to jedyne 20 zł.

MCEUTIC

Czas trwania: 50 min.
Cena: 360 zł

kosmeceutyczny zabieg odbudowujący dla każdej cery. W efekcie natychmiastowa poprawa napięcia skóry, zamkniecie porów, wyrównanie struktury naskórka. Oparty na aktywnym tlenie i kompleksie 34 składników odżywczych.

I BEAUTY

Czas trwania: 50 min.
Cena: 240 zł

pielęgnacja oczyszczająco - odmładzająca łączy 3 zabiegi: peeling kawitacyjny, ultradźwięki i falę radiową. Oczyszczona i dotleniona skóra zostaje poddana działaniu fali radiowej, która poprawi gęstość i napięcie skóry.

SPA DLA WŁOSA GISELLE DELORME

Czas trwania: 30 min.
Cena: 165 zł

pielęgnajca skóry głowy i włosów przeznaczona dla wszystkich włosów i problemów dla nich związanych.

LABOLATORIUM GISELLE DELORME

Czas trwania: 50 min.
Cena: 240 zł

spersonalizowany program pielęgnacyjny, spełniający oczekiwania Twojej skóry podczas jej pielęgnacji w gabinecie. Wysokie stężenia aktywnych składników pozwalają na łączenie ich ze sobą, co zapewni skórze optymalną pielęgnację.

REPACELL

Czas trwania: 60 min.
Cena: 340 zł

chroni DNA, przedłuża życie komórek. To wyjątkowy zabieg anty-ageing, wykonywany również w wersji dla skóry wrażliwej. Efektem jest lśniąca skóra twarzy, doskonale napięta i młoda. Towarzyszący piękny zapach zabiorą Państwo do domu w postaci kremu.

REPAGEN EXCLUSIVE

Czas trwania: 80 min.
Cena: 380 zł

intensywna pielęgnacja po 45. roku życia skóry na bazie kwasu salicylowego i innych naturlanych składników chroniących cerę wrażliwą. Zabieg ten nawilża, oczyszcza, dotlenia i chroni przed fotostarzeniem (ekstrakt z owoców pomidora). Jednym z ważniejszych efektów poza poprawą owalu i napięcia skóry jest pobudzeniem procesów regenarcyjnych i naprawczych.

NIEwINNA

Czas trwania: 110 min.
Cena: 250 zł

rozkosz dla zmysłów winogronowej pielęgnacji ciała. Kąpiel, peeling z pestkami winogron i masaż całego ciała to kąjąco - odmładzający zastrzyk dla skóry.

Hotele Nadmorskie - znajdziesz nas nad samym morzem

 

Hotel Lidia SPA & Wellness**** , Darłowo, Dorszowa 3 Darłówko Zachodnie , 76-153, +48 +48 94 314 30 38, hotel@hotel-lidia.pl

backTop