Hotel Lidia , Darłowo

Kontakt

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zespół hotelu

Lidia
Sabina Mętrak-Lis

Sabina Mętrak-Lis

Dyrektor hotelu tel. +48 94 314 30 38 tel. kom. +48 609 800 423 sabinalis@hotel-lidia.pl
Justyna Marcisz

Justyna Marcisz

Manager recepcji tel. +48 94 314 30 38 tel. kom. 609 589 077 jmarcisz@hotel-lidia.pl
Arleta Turkacz

Arleta Turkacz

Manager Bursztynowego SPA +48 94 314 30 38 tel. kom. +48 785 843 477 aturkacz@hotel-lidia.pl
Artur Skwira

Artur Skwira

Zastępca dyrektora Hotelu ds. gastronomii tel. kom. +48 603 130 677 askwira@hotel-lidia.pl
Małgorzata Radko

Małgorzata Radko

Manager ds. sprzedaży indywidualnej i konferencyjnej tel. +48 94 314 30 38 wew. 611 tel kom. +48 697 050 811 mradko@hotel-lidia.pl
Magdalena Sołtysiuk

Magdalena Sołtysiuk

Manager ds. sprzedaży na rynkach zagranicznych tel. +48 94 314 30 38 tel. kom. +48 665 182 077 msoltysiuk@hotel-lidia.pl
Joanna Kowalik

Joanna Kowalik

Manager ds. marketingu tel. kom. +48 605 183 477 jkowalik@hotel-lidia.pl
Robert Hornicki

Robert Hornicki

Szef kuchni tel. kom. +48 667 058 022 rhornicki@hotel-lidia.pl
Małgorzata Świątek

Małgorzata Świątek

Manager ds. housekeepingu tel. kom. +48 601 764 023 mswiatek@hotel-lidia.pl
Bursztynowe SPA

Bursztynowe SPA

tel. 94 314 30 38 wew. 605 kom. 665186877 spa@hotel-lidia.pl

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
24 Wrz 18
25 Wrz 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij