Zapisz
polski english deutsch
NEWSLETTER 24h+48 94 314 30 38
home 24h+48 94 314 30 38
backTop
Hotel Lidia SPA & Wellness
Dla biznesu

Dla biznesu

Zapraszamy Państwa do jedynego takiego w Polsce kompleksu hotelowego Lidia Spa&Wellness, zlokalizowanego w cichej części Darłówka Zachodniego.
To wyjątkowe miejsce podkreśla położenie hotelu nad morzem w otoczeniu pasa leśnego i szerokiej piaszczystej plaży. Nasi Goście wysoko cenią sobie tę malowniczą lokalizację i wysoką jakość usług naszego zespołu. Korzystając z piękna otaczającej przyrody i komfortowego wyposażenia obiektu hotelowego organizujemy pobyt grup zorganizowanych, gości indywidualnych, słowem – wszystkich, którzy szukają wypoczynku, komfortowych warunków, aktywnego relaksu i odnowy biologicznej.

Hotel Lidia - pokój sPA

Do dyspozycji oddajemy

118 pokoi
5 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych
Restaurację Łososiową serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej
Restaurację Zieloną oferującą nowości kulinarne
Kawiarnię
Klub nocny z dwutorową kręgielnią i bilardem
Kompleks wodny z dwoma krytymi basenami i jacuzzi - zewnętrznym i wewnętrznym, łaźnią parową
Komplkes sauny fińskiej
SPA & Wellness
Parking monitorowany
Bezpłatny dostęp do internetu

Idealne warunki

Idealne warunki

Hotel Lidia oferuje Państwu pięć wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić od 20 do 300 uczestników. Sala konferencyjna w hotelu jest przestronna i wyposażona w multimedialny sprzęt konferencyjny. Za oknem zobaczycie Państwo widok na morze. Te atuty sprawiają, że sala konferencyjna w hotelu pozwala na zorganizowanie szkolenia, konferencji lub imprezy integracyjnej.

Hotele Nadmorskie - znajdziesz nas nad samym morzem

 

Hotel Lidia SPA & Wellness**** , Darłowo, Dorszowa 3 Darłówko Zachodnie , 76-153, +48 +48 94 314 30 38, hotel@hotel-lidia.pl

backTop