Zapisz
polski english deutsch
NEWSLETTER 24h+48 94 314 30 38
home 24h+48 94 314 30 38
backTop
Hotel Lidia SPA & Wellness

Hotel Lidia **** Spa & Wellness

ul. Dorszowa 3
Darłówko Zachodnie
76-153 Darłowo
woj. zachodniopomorskie
Polska


 

GPS: 54N26'16" 16E22'35"


 

Dane firmy:

"Hotel Lidia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" sp.k.

ul. Dorszowa 3
76-153 Darłowo

NIP: 499 -064-83-62

Recpeja w Hotelu Lidia

Recepcja Hotelu - Rezerwacje

Czynna całą dobę

Tel. +48 94 314 30 38 lub 39

Tel. kom. +48 665 195 177
Fax: +48 94 314 43 33
E-mail: hotel@hotel-lidia.pl

Justyna Marcisz

Justyna Marcisz

MANAGER RECEPCJI HOTELU


tel. +48 94 314 30 38 wew. 600

tel. kom. +48 609 589 077
fax: +48 94 314 43 33
e-mail: jmarcisz@hotel-lidia.pl

Recepcja Bursztynowe Spa

Recepcja Bursztynowe Spa

 

tel. +48 94 314 30 38 wew. 605
tel. kom. +48 665 186 877
fax: +48 94 314 43 33

e-mail: spa@hotel-lidia.pl

Arleta Turkacz - Kierownikk Bursztynowego Spa

Arleta Turkacz

MANAGER BURSZTYNOWEGO SPA

 

tel. +48 94 314 30 38
tel. kom. +48 785 843 477
fax: +48 94 314 43 33

e-mail: aturkacz@hotel-lidia.pl

Artur Skwira Manager ds. gastronomii

Artur Skwira

ZASTĘPCA DYREKTORA HOTELU

DS. GASTRONOMII

tel. kom. +48 603 130 677

e-mail: askwira@hotel-lidia.pl

Małgorzata Radko

Małgorzata Radko

 

MANAGER DS. SPRZEDAŻY INDYWIDUALNEJ I KONFERENCYJNEJ

 

tel. +48 94 314 30 38 wew. 611

tel kom. +48 697 050 811

fax. +48 94 314 43 33

e-mail: mradko@hotel-lidia.pl

Magdalena Mital

Magdalena Mital

 

MANAGER DS. SPRZEDAŻY NA RYNKACH ZAGRANICZNYCH

 

tel. +48 94 314 30 38
tel. kom. +48 665 182 077
fax: +48 94 314 43 33

e-mail: mmital@hotel-lidia.pl

Łukasz Cak

 

MANAGER DS. MARKETINGU

 

tel. kom. +48 605 183 477

e-mail: lcak@hotel-lidia.pl

Robert Hornicki

Robert Hornicki

SZEF KUCHNI

 

tel. kom. +48 667 058 022

e-mail: rhornicki@hotel-lidia.pl

Małgorzata Świątek -

Małgorzata Świątek

 

MANAGER DS. HOUSEKEEPINGU

tel. kom. +48 601 764 023

e-mail: mswiatek@hotel-lidia.pl

Sabina Metrak Lis

Sabina Mętrak-Lis

DYREKTOR HOTELU 

 

tel. +48 94 314 30 38 
tel. kom. +48 609 800 423
fax: +48 94 314 43 33

e-mail: sabinalis@hotel-lidia.pl

Hotele Nadmorskie - znajdziesz nas nad samym morzem

 

Hotel Lidia SPA & Wellness**** , Darłowo, Dorszowa 3 Darłówko Zachodnie , 76-153, +48 +48 94 314 30 38, hotel@hotel-lidia.pl

backTop