Hotel Lidia , Darłowo

Strefa SPA

Kompleks wodny

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wodnej Hotelu Lidia. Posiadamy dwa baseny: rekreacyjny oraz sportowy, a także jacuzzi. 

Poznaj Komples

Zabiegi SPA

korzystaj z szansy zadbania o swoją urodę oraz stan fizyczny i odwiedź nasz bursztynowy gabinet SPA & Wellness, w którym wykwalifikowani eksperci wspomogą Cię niezawodnymi zabiegami, a także masażami. Przedstawiamy rozbudowaną ofertę sposobów pielęgnacji twarzy i ciała, które wspomagane są przez profesjonalne kosmetyki marki Thalgo. Zabiegi są wykonywane przy wspaniałej atmosferze, na którą składają się nastrojowa muzyka oraz orientalne, zniewalające klimaty.

Zobacz zabiegi

Grota solna

Zapraszamy do miejsca, które pozwala odzyskać wewnętrzną harmonię. Seans w grocie solnej sprawi, że znajdą się Państwo w morskim mikroklimacie. Będzie to przyjemny relaks połączony z wałaściwościami leczniczymi.

Sala Fitness

Od 1.09.2017 r. do 23.06.2018 r. sala fitness czynna  do godz. 8:00 i od godz. 16:00 od poniedziałku do piątku. W weekend sala fitnes może być zarezerwowana w godzinach popołudniowych.

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
19 Sie 18
20 Sie 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij